انتصاب سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی-کاربردی
۹۵/۷/۱۸

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه از دانشگاه جامع علمی-کاربردی، طی حکمی از سوی سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب شد.

دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی در حکمی دکتر امید بزرگ حداد را به عنوان سرپرست معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه منصوب کرد.

متن حکم سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی به شرح زیر می باشد:

جناب آقای دکتر امید بزرگ ‌حداد

سلام علیکم؛

نظر به مراتب تعهد، دانش و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه منصوب می‌شوید. انتظار دارد با توجه به جایگاه ویژه دانشگاه در توسعه آموزشهای مهارتی، برای تحقق اهداف کلان دانشگاه در راستای سیاستهای ابلاغی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، با بهره‌گیری از ظرفیت‌های منابع انسانی، نهایت تلاش خود را بکار گرفته و بویژه برای اجرای برنامه‌های زیر همت گمارید:

·          تلاش برای دستیابی به جایگاه دانشگاه کارآفرین و توسعه واحدهای فناور در کنار مراکز علمی کاربردی

·    ایجاد ارتباط لازم با مؤسسات داخلی و خارجی به منظور همکاری در امور پژوهشی و مبادله خدمات علمی و فناوری

·    برقراری ارتباط با صنعت و بازار کار با هدف نیازسنجی، پاسخگویی به نیازهای جامعه و بهبود شرایط اشتغال برای دانش‌آموختگان

·         برنامه‌ریزی و اقدام برای استقرار کامل دولت الکترونیک در دانشگاه

امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر معاونین، مدیران و همکاران محترم دانشگاه، در اجرای منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مطالبات ریاست محترم  جمهور برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم موفق و مؤید باشید.

 روابط عمومی موسسه انتصاب شایسته ایشان را تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان دارد.

 

بازگشت