انتصاب سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی واحد استانی چهارمحال بختیاری
۹۵/۸/۸

 

 

  

 

به گزارش روابط عمومی موسسه از دانشگاه جامع علمی-کاربردی، دکتر محمد حسین امید سرپرست دانشگاه جامع علمی-کاربردی در حکمی دکتر فرید براتی  را به عنوان سرپرست واحد استانی چهارمحال بختیاری منصوب کرد.

در حکم انتصاب دکتر فرید براتی  آمده است: نظر به مراتب تعهد و تجارب اجرایی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «سرپرست واحد چهارمحال بختیاری » منصوب می­شوید.

 انتظار دارد برای تحقق اهداف کلان دانشگاه درجهت آموزش­های مهارتی، نهایت سعی و تلاش خود را به کار گرفته و اهتمام ویژه­ای در انجام برنامه‌ریزی و تلاش برای کیفیت بخشی به فعالیت‌های مهارت محور مراکز آموزش علمی‌کاربردی استان،  نظارت بر حسن اجرای برنامه‌های مراکز و ارزیابی مستمر فعالیت‌های آنها در چارچوب سیاست‌های ابلاغی  و ارائه برنامه‌های تحول­گرا و مهارت افزا،  ظرفیت سازی برای گسترش آموزش‌های عالی مهارتی، فنی و پودمانی مورد نیاز منطقه داشته باشید.

 امید است با استعانت از خداوند متعال و با همکاری صمیمانه سایر همکاران محترم دانشگاه، برای نیل به جایگاه دانشگاه نسل سوم در کشور، موفق و مؤید باشید.

همچنین دکتر امید در نامه ای از زحمات ارزشمند دکتر حمیدرضا عزیزی در دوران سرپرستی واحد استانی چهارمحال بختیاری تشکر و قدردانی کرد.

 روابط عمومی موسسه انتصاب شایسته ایشان را تبریک عرض نموده و از خداوند سبحان آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان دارد.

 

بازگشت