نیازسنجی و بازنگری رشته محل های خود را در اولویت قرار دهید
۹۵/۱۰/۶

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، پنجم دی ماه، نشست سالیانه ریاست موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی مهارت با روسای مراکز وابسته و تعدادی از مدیران کل استان ها در محل سالن جلسات موسسه برگزار شد.

در این دیدار دکتر حسینی نیا ضمن تشکر از فعالیت های روسای  مراکز بر بهبود کیفی آموزشی مراکز، توانمندسازی مدرسان، گسترش آموزش های  پودمانی و از همه مهمتر نیازسنجی و بازنگری رشته محل های ایشان تاکید کرد.

در ادامه دکتر حیدری، معاون آموزشی و پژوهشی موسسه، به بررسی عوامل موثر در جذب و پذیرش دانشجو پرداختند. وی به ظرفیت های موسسه مهارت و مراکز تابعه بویژه از حیث کارگاه های آموزشی مجهز و امکانات گسترده، رشته های کاربردی فعال، حضور موثر موسسه در شورای گسترش برای تصویب رشته ها به عنوان بخشی از عوامل پیش برنده و اعلام دیرهنگام رشته ها، تعدد دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد در سطح کشور و شرایط ورود آسان و بدون آزمون به آن ها را به عنوان برخی از عوامل بازدارنده در روند جذب دانشجو در 5 سال گذشته اشاره کرد.

همچنین آقای میمنت آبادی، معاون اداری، مالی و مدیریت منابع موسسه ضمن تشریح و توضیح روش حسابداری تعهدی، برای داشتن آمار دقیق دانشجویی و در پی آن برنامه ریزی در راستای طرح تحولی روسای مراکز را موظف به استفاده از نرم افزار پرداخت اینترنتی شهریه دانستند.

در پایان روسای مراکز به بیان وضعیت پذیرش دانشجو، رشته های موجود و درخواست رشته های موردنیاز و متناسب با امکانات مرکز و استان خود پرداختند

بازگشت