حضور سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر
۹۵/۱۰/۱۴

  

 

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در دومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر با رویکرد تبیین نقش روستاییان و عشایر در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی شرکت می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این سازمان در دومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر که از تاریخ 15 تا 18 دی ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های تهران برگزار می شود، با هدف ارائه دستاوردهای سازمان در حوزه توانمند سازی روستاییان و عشایر حضور دارد.

بنا براین گزارش، سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ،در قالب 17 غرفه و 37 کارگاه آموزشی با هدف تبیین جایگاه و  توانمندهای سازمان، در آموزش به روستاییان، عشایر و ساکنان مناطق محروم و مرزی کشور ، به صورت ارائه محتوای الکترونیکی و کارگاه عملی فعالیت می کند.

این گزارش می افزاید: کارگاههای آموزشی این سازمان در دوره های کوتاه مدت 2 ساعته و در سه گروه از ساعت 8 صبح تا 16:30 برپا می شود که در پایان به شرکت کنندگان گواهینامه شرکت در دوره از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، اعطاء خواهدشد.     

شایان ذکر است، معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری ،ادارات کل استان های البرز و تهران،شرکای اجتماعی(بخش غیر دولتی- آموزشگاههای آزاد- موسسه خیریه امام علی(ع) و کارآفرینان حوزه روستایی) ،سازمان جنگل ها ، مراتع و آبخیز داری کشور، سازمان بسیج سازندگی، بنیاد مسکن ، وزارت جهاد کشاورزی،ستاد عالی هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و سازمان انرژی های نو ایران(سانا) در این نمایشگاه و در خصوص برگزاری دوره های آموزشی با این سازمان همکاری می کنند.

غرفه های این سازمان شامل: 5 غرفه در سالن 25E و 12 غرفه در سالن 15 و 14 می باشد که علاقه مندان می  توانند از آن بازدید کنند.

بازدید کنندگان جهت اطلاعات بیشتر وثبت نام در دوره می توانند به سایت دومین نمایشگاه توانمندی های روستاییان و عشایر به نشانی  WWW.IRDX.IR  مراجعه کنند.

 

 

 

بازگشت