بازدید رئیس و معاونین دانشگاه جامع علمی – کاربردی از مرکز تربیت مربی کرج
۹۶/۱/۲۰

 

 

 

 

 

دکتر محمدحسین امید، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی به همراه معاونین این دانشگاه از امکانات و ظرفیت‌های کارگاهی و آموزشی مرکز تربیت مربی و پژوهش‌های کاربردی سازمان آموزشی فنی و حرفه‌ای کشور بازدید کردند. این برنامه با حضور رئیس و معاونین سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، رئیس و معاونین موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت و مسئولین این مرکز برگزار شد. رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی پس از بازدید از تعدادی دپارتمان‌های آموزشی و کارگاه‌های آموزشی، با اشاره به وجود ظرفیت‌های فراوان این مرکز برای توسعه آموزش‌های علمی کاربردی بر ضرورت بهره‌گیری بهینه و بهره‌ور از امکانات این مرکز تاکید نمودند.

 

 

 

 

 

 

 

 

در این دیدار آقای دکتر سازگارنژاد معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نیز به علاقمندی این سازمان به توسعه همکاری‌های علمی و آموزشی با دانشگاه جامع در راستای دستیابی به سطوح بالاتری از کیفیت در آموزش‌های مهارتی و به تبع آن توسعه اشتغال برای جوانان تاکید کردند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دکتر حسینی نیا، رئیس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی مهارت نیز از آمادگی این موسسه برای توسعه آموزش‌های علمی کاربردی متناسب با ظرفیت‌های کارگاهی این مرکز و همچنین استفاده از امکانات آموزشی این مرکز برای اجرای دوره‌های کارورزی برای دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان‌های تهران، البرز و استان‌های همجوار خبر داد. اجرای دوره‌های بازآموزی مربیان و مدرسان دانشگاه جامع علمی کاربردی و نیز بهره‌گیری از ظرفیت‌های این مرکز برای ارائه دوره‌های آموزشی ویژه دانشجویان خارجی از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در پایان این جلسه، نمایندگانی از سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، موسسه مهارت و مرکز تربیت مربی برای دستیابی به راهکارهای عملی اجرای برنامه‌های مشترک انتخاب شدند و مقرر شد برنامه‌های مشترک با جدیت بیشتر طرح‌ریزی و اجرا شود    

بازگشت