در مراسم اختتامیه دومین المپیاد تکنسین های ایران تأکید شد: مهارت آموزی بستری برای تعالی تمامی عرصه های توسعه
۹۶/۱/۲۱

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، محمد امین سازگارنژاد، معاون وزیر و رییس این سازمان روز دوشنبه مورخ 21/1/96 در اختتامیه دومین المپیاد تکنسین های ایران که در محل همایش های صدا و سیما برگزار شد، تأکید کرد: مهارت نه تنها تعالی اقتصادی بلکه تعالی اجتماعی، فرهنگی و خانوادگی را هم می تواند به دنبال داشته باشد.

وی بیان داشت: در دنیایی زندگی می کنیم که در آینده نه چندان دور به شرایطی می رسیم که بر روی کالاها خواهند نوشت این کالا ساخت جهان است.

محمد امین سازگارنژاد در ادامه تصریح کرد: بدان معنا که تمام ملت ها و همه افراد در قالب تیم های اقتصادی گوناگون در جهان شکل می گیرند و با مشارکت همگانی در تولید کالاها و خدمات نقش خواهند داشت.

وی بیان داشت: امیدوارم جوانان و نیروهای کارآمد ما نقش شایسته خود را در فردای این جهان ایفا کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اظهار امیدواری کرد که در برگزاری سومین مسابقات تکنسین های ایران بتوانیم به لحاظ کیفی و کمی این مسابقات را ارتقا دهیم و کاستی ها  را برطرف کنیم.

وی برگزاری این مسابقات را الگویی برای توسعه رشد، بهره وری و پیشرفت عنوان کرد و افزود: این قبیل مسابقات مهارتی می تواند فرصت های شغلی مناسبی را برای جوانان ، شاغلان و تمامی افراد جویای کار فراهم سازد.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تقدیر از همکاری شرکت سامسونگ اظهار امیدواری کرد که در زنجیره تولید تا مصرف تمامی بخش ها اعم از تولید کننده کالا، ارائه دهنده خدمات و مصرف کنندگان احساس رضایت و حس خوب را تجربه کنند.

بنا بر این گزارش، دومین المپیاد تکنسین های ایران با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و شرکت سامسونگ در چهارگرایش تهویه مطبوع، لوازم خانگی، تبلت  و موبایل و تلویزیون برگزار شد.

شایان ذکر است، در هریک از چهار گرایش یاد شده ١٠ نفر برتر انتخاب شده  که  در این مراسم از ٤٠ برگزیده تقدیر بعمل آمد و جوایزی به آنها اهدا شد.بازگشت