همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال فرصتی برای تحکیم پشتوانه های علمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
۹۶/۲/۲۳

 

 

 

  قائم مقام ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال را فرصتی برای تحکیم پشتوانه های علمی سازمان دانست.

به گزارش روابط عمومی سازمان آ‍موزش فنی و حرفه ای کشور، اولین جلسه کمیته علمی همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال صبح امروز 23 اردیبهشت ماه با حضور رئیس سازمان، قائم مقام،معاونین ، مشاورین و اعضای کمیته علمی همایش در محل دفتر ریاست برگزار شد.

در این جلسه،رحمت اله رحمتی، قائم مقام ریاست سازمان،ضمن تشکر از دست اندرکاران همایش مذکور،تأکید کرد:سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،از برگزاری این همایش دو هدف مهم را دنبال می کند.

وی ادامه داد: معرفی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و نقش آن در مهارت آموزی به جوامع علمی و دانشگاهی و تبادل اطلاعات در زمینه مشاغل آینده و فناوریهای نوین آموزشی یکی از این اهداف است که می بایست مجدانه دنبال شود.

رحمتی،استفاده ار مقالات علمی ارائه شده در همایش و استفاده عملی از آنها را از دیگر اهداف همایش برشمرد و افزود:بدون شک غنا بخشی محتوای مقالات همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال کمک شایانی به پیشبرد اهداف سازمان خواهد کرد.

قائم مقام ریاست سازمان،با اشاره به نقش معاونت پژوهش بیان داشت: این معاونت می تواند با نیازسنجی بازار در سطح ملی و بهره گیری از  آمایش سرزمین گروه مخاطب و هدف آموزش های مهارتی را شناسایی و بااستفاده از همین منابع علمی و نیازهای آموزشی آنان را تبیین نماید.

شایان ذکر است در ابتدای این نشست توسط مدیر کل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ریزی،گزارش کاملی از روند اقدامات صورت گرفته در خصوص همایش مذکور ارائه شد.

 

بازگشت