نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه علمی کاربردی افتتاح شد.
۹۶/۵/۱۰

 

 

 

 

 

 نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه علمی کاربردی با ارائه 1200 دستاورد از مراکز این دانشگاه توسط وزیر علوم افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی موسسه، دکتر محمد فرهادی صبح امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران نخستین نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های دانشگاه جامع علمی کاربردی را افتتاح کرد. در این نمایشگاه که ۲۹ استان کشور شرکت کرده‌اند، ۱۲۰۰ دستاورد از مراکز مختلف دانشگاه جامع علمی کاربردی به نمایش گذاشته شده است.

همچنین حدود ۸۶ درصد از دستاوردهای عرضه شده در این نمایشگاه به محصولات مربوط به گروه صنعت، ۹ درصد به گروه فرهنگ و هنر،۳ درصد کشاورزی و ۱.۵ درصد گروه خدمات ازمحصولات عرضه‌شده درنخستین نمایشگاه دستاوردهای دانشگاه علمی کاربردی محسوب می‌شوند.

گفتنی است در نخستین نمایشگاه دستاورده‌های دانشگاه علمی کاربردی از سه کتاب «کارآفرینی»، «کاربرد فناوری ارتباطات و اطلاعات» و «مجموعه آیین‌نامه‌ها و مقررات پژوهشی» دانشگاه علمی کاربردی رونمایی شد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه، این نمایشگاه از روز سه شنبه۱۰ مرداد تا جمعه ۱۳ مرداد در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است. همچنین تعداد 256 غرفه نمایشگاه مخصوص ارائه دستاوردهای مراکز می باشد که 16 مرکز وابسته به موسسه مهارت در این غرفه ها حضور دارند. از جمله مراکزی که در این نمایشگاه شرکت دارند: مراکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه­ ای ایرانشهر، زاهدان، شهید انصاری رشت، کاشان، مریانج همدان، امام خمینی تفت، قم، شاهرود، امام علی (ع) اهواز، 9 دی تهران، تربیت مربی کرج، خلیج فارس شیراز، بجنورد، بیرجند، خرم آباد و کرمان می باشند.

 

 

 

بازگشت