کسب مقام لیگ امداد شهری City Racer توسط تیم آموزشگاه فنی و حرفه ای آزاد چیستا رباتیک اصفهان در "مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2017 تایوان"
۹۶/۶/۱۶

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اصفهان، تیم اعزامی آموزشگاه رباتیک صدرا اصفهان در مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2017 در کشور تایوان در بخش لیگ امداد شهری(City Racer) تیمSADRAROBOT موفق به کسب مقام چهارم شد. در ضمن این تیم موفق به کسب امتیاز بهترین عملکرد در این لیگ شد.

سروش صادق نژاد، عضو هیئت رئیسه فدارسیون جهانی رباتیک فیرا در این خصوص افزود: رقابت های تیم ها در بخش های دانش آموزی و دانشجویی انجام پذیرفت.

این گزارش می افزاید: در بخش لیگ امداد شهری (City Racer ) تیمSADRAROBOT از آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای چیستا رباتیک صدرا از اصفهان موفق به کسب مقام چهارم شد. در ضمن این تیم موفق به کسب امتیاز بهترین عملکرد در این لیگ شد.

گفتنی است: در بخش رقابت های دانش آموزی و در لیگ ربات های انسان نمای دانش آموزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر AUTMan موفق شد در رقابت با سایر رقبای خود از سایر کشورها به مقام قهرمانی این رقابت ها برسد. در این لیگ تیمی از کشور تایوان به مقام دوم دست یافت.

گفتنی است: بیست و دومین دوره رقابت های جهانی رباتیک فیرا، از تاریخ 1 الی 5 شهریور ماه سال 96 و با حضور 106 تیم دانش آموزی و 65 تیم دانشجویی از کشورهای مختلف دنیا در شهر گائوشونگ کشور تایوان برگزار گردید. بیست و سومین دوره مسابقات جهانی رباتیک فیرا 2018 نیز سال جاری در کشور دانمارک برگزار می گردد.

 

بازگشت