در آستانه هفته دفاع مقدس صورت پذیرفت: نشست صمیمی معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با خانواده شهدای سازمان
۹۶/۶/۲۱

 

 

 

 

درآستانه هفته دفاع مقدس،محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با خانواده شهدای سازمان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، این نشست با حضور رحمتی ،قائم مقام ریاست  ، کیایی ، معاون توسعه مدیریت و منابع و اسماعیلی، فرمانده حوزه  مقاومت  بسیج سازمان برگزار شدو

 در این نشست محمد امین سازگارنژاد معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی خود از دیدار با این قشر از خانواده معزز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،آمادگی خود را مبنی بر ارائه هر گونه خدمت  به این بزرگواران اعلام داشت.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور بیان داشت : از خداوند  منان  توفیقات روزافزون برای ارائه خدمات هر چه بیشتر به خانواده  محترم شهدا و ایثارگران را خواستارم و سلامتی این عزیزان را از خداوند متعال خاضعانه مسئلت می نمایم  .

 در این نشست، خانواده شهدا سازمان ضمن بیان خاطرات و تعدادی از درخواست ها ی خود جهت ایجاد انگیزه و ادامه راه شهدا و حفظ فرهنگ شهادت را خواستار شدند.

 

بازگشت