برگزاری نشست بصیرت افزایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی
۹۶/۹/۵

 

 

 

 

 

 

به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج نشست بصیرت افزایی در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج و با حضور دکتر محمدحسین امید رئیس،دکتر بهرامی نسب معاون فرهنگی و دانشجویی و فرمانده حوزه مقاومت بسیج و جمعی از کارکنان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمعی از کارکنان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نشست بصیرت افزایی برگزار شد.

دکتر بهرامی نسب ضمن تشریح فعالیت‌های انجام شده در بسیج دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: ‌سال گذشته  تعداد  اعضای فعال بسیج 100 درصد افزایش داشته و کار سازماندهی آنها در گردان‌های عاشورا انجام شده استو در این رابطه چند جلسه شورای فرماندهی بسیج در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار شده است.

سپس سرهنگ طالبی رزمنده هشت سال دفاع مقدس ضمن تبریک هفته بزرگداشت بسیج بیان کرد: نابودی داعش در سرزمین‌های اسلامی را مرهون مجاهدت‌ها و رشادتهای نیروهای بسیجی دانستند و این موفقیت بزرگ را به ملّت شریف ایران تبریک و تهنیت عرض کردند.

وی به چگونگی شکل‌گیری نیروهای تروریستی، تکفیری داعش در کشورهای سوریه و عراق اشاره کرد و افزود: بذر دشمنی در سرزمین‌های اسلامی توسط آمریکا و اسرائیل کاشته شد و با حمایت های مالی عربستان سعودی و قطر رشد پیدا کردند.

سرهنگ طالبی ضمن بیان خاطره‌ای از سردار همدانی گفت: شش سال پیش نیروهای تکفیری تا پشت دیواری‌های کاخ ریاست‌جمهوری سوریه پیش رفته بود و 93 درصد از خاک سوریه را به اشغال درآورده بودندکه در این موقعیت حساس سردار همدانی با تشکیل بسیج مردمی در سوریه نیروهای تروریستی را به عقب راند و اکنون می‌بینیم که کمتر از ده درصد از خاک سوریه در اشغال نیروهای معارض می‌باشد.

در پایان این نشست مسابقه فرهنگ بسیج در بین شرکت کنندگان برگزار و به سه نفر از برگزیدگان جوایزی اهداء شد.

 

بازگشت