برگزاری همایش آموزشی بزرگ پوست،مو و زیبایی در علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان، ویژه دانشجویان، مدرسان و آرایشگران سیستان و بلوچستان
۹۶/۹/۱۱

همایش بزرگ پوست،مو و زیبایی، ویژه آرایشگران استان سیستان و بلوچستان برای اولین بار در دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان برگزارشد . 

در راستای معرفی روشهای بهداشتی مراقبت و نگهداری از پوست ، مو و ناخن و نیز معرفی برندهای استاندارد و بهداشتی داخلی و خارجی مورد تایید معاونت غذا و دارو همایش مذکور در تاریخ 96/9/9 برای اولین بار در محل سالن آمفی تئآتر دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان با حضور اعضاء کانون آرایش و پیرایش استان ، انجمن صنفی آرایشگران استان  ، آموزشگاه طرلان ، پزشکان متخصص پوست،مدرسان و دانشجویان مرکز و شرکت پخش زیتون  برگزار گردید .

آقای خلیقی ریاست محترم دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان در این خصوص  افزود :

در این همایش سر فصلهایی  شامل شناخت ساختمان پوست،مو و ناخن ، مراقبتهای مربوط به پوست،مو و ناخن ، مراقبتهای بعد از رنگ و دکلره ، شناخت امراض پوستی، مو و ناخن ، روشهای نوین آرایشی ، معرفی محصولات معتبر آرایشی و بهداشتی آموزش داده شد .

وی تصریح کرد :  درپایان گواهی حضور در دوره ، از طرف دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان صادر میشود .

گفتنی است در این همایش که با استقبال گسترده روبرو شد ، نمایشگاه محصولات آرایشی وبهداشتی تعدادی از شرکتهای معتبر اسپانسر همایش در معرض بازدید عموم قرار گرفت .


بازگشت