رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد:نگاه دوراندیشانه گزینش در انتخاب افراد متعهد، توانمند، کارآفرین و نوآور نقش بسزایی دارد
۹۶/۱۰/۱۶

 

 

 

 

 

 به مناسبت 15دی  ماه؛ سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) مبنی بر تشکیل گزینش، معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع همکاران گزینش این سازمان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر و رییس این سازمان با حضور در جمع همکاران دفتر گزینش ضمن تبریک پانزده دی ماه؛ سالروز تشکیل گزینش اظهار امیدواری کرد که با ایمان و ثبات قدم کارگزاران گزینش شاهد تحقق مأموریت ها و وظایف ارزشمند این حوزه در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور باشیم.

دکتر پاک سرشت با تأکید بر دو اصل مسؤولیت پذیری و امانت داری به عنوان دو خصیصه ذاتی گزینش گفت: گزینش همواره معیارهایی دارد که آثار و تبعات یک گزینش خوب، نفع و برکاتی را عاید سازمان ها و در نهایت جامعه و افراد می کند.

وی در ادامه با اشاره به وجه آینده نگرانه گزینش گفت: این آینده نگری و پیامدشناسی کار گزینش را ارزشمند می کند و نگاه دوراندیشانه در انتخاب افراد آثار و پیامدهای مثبتی را به دنبال خواهد داشت.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به مأموریت مهم این سازمان در راستای توانمندسازی سرمایه های انسانی گفت: در اختیار داشتن افراد متعهد و توانمند، با نشاط و انگیزه و کارآفرین و نوآور منجر به تحول و تغییرات بزرگ می شود.

دکتر پاک سرشت با بیان این که ماهیت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، ماهیتی آموزشی است گفت: به واسطه این مأموریت این سازمان باید توجه جدی داشت که نیروی انسانی ما انگیزه، توانایی، مهارت و تخصص های لازم را در امر پرورش افراد داشته باشند.

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود :نقش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشوردر جهت ایجاد تحول و آماده سازی افراد برای داشتن شغل، نقش مهم و سازنده ای است و نیازمند الگوپذیری شایسته و مراقبت جدی است.

دکتر پاک سرشت در ادامه با تأکید بر وجه امانت داری در امر گزینش گفت: صیانت از ارزش ها، سرمایه ها و اندوخته های موجود بسیار مهم است و این امانت داری باید در عمل و رفتار ما عینیت پیدا کنند.

رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با اشاره به اهمیت نیروی انسانی گفت: با ارتقای انگیزه و همراهی نیروی انسانی می توان کارهای بسیار بزرگی را انجام داد و گزینش با انتخاب های شایسته در سطوح مختلف نقش مهمی را برعهده دارد.

وی در خاتمه با تقدیر از خدمات و اقدامات همکاران گزینش سازمان در حوزه ستاد و صف اظهار امیدواری کرد که نتیجه عملکرد مطلوب حوزه گزینش، رضایت خاطر مخاطبان درون و برون سازمانی باشد.

اکرم حیدر اصفهانی، مدیر کل دفتر گزینش سازمان ضمن تقدیر از حضور معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در جمع همکاران گزینش گفت: در جوانب مختلف تلاش شده است که گزینش افراد با نگاهی ارشادی و اصلاحی صورت پذیرد.

 حیدری در ادامه با اشاره به تأکیدات حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر انتخاب افراد عاقل، متعهد و صالح  به عنوان گزینشگر گفت: به عنوان کارگزاران نظام سعی کرده ایم که در تمام موارد نسبت به حفظ منافع افراد و سازمان توجه شود.

 مدیر کل دفتر گزینش این سازمان با تأکید بر نگاه متعالی مدیران به حوزه گزینش گفت: ایجاد انگیزه، احیا، ارتقا و ساماندهی نیروی انسانی، فراهم کردن فرصت های برابر ارتقای شغلی و تحصیلی برای همه همکاران از جمله دغدغه های این حوزه است.

همکاران دفتر گزینش حضور رییس سازمان را در جمع همکاران این حوزه مایه دلگرمی و نقطه قوتی در تحقق رسالت های خود دانسته و اظهار امیدواری کردند که با جذب و نگهداشت نیروی انسانی توانمند و اخلاق مدار، شاهد پویایی و تعالی روزافزون سازمانی و جلب رضایت مخاطبان باشیم.

این گزارش می افزاید: در خاتمه با اهدای گل و لوح تقدیر از سوی معاون وزیر و رییس سازمان از همکاران دفترگزینش تقدیر شد.
بازگشت