بر اساس ارزیابی سالانه وزارت علوم صورت گرفت؛ کسب رتبه نخست فعالیت‌های علمی و بین‌المللی توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
۹۶/۱۲/۱۵

 

 

 

 

 

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در ارزیابی فعالیت‌های علمی و بین‌المللی سال ۹۶-۱۳۹۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رتبه نخست را کسب کرد.

 به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم به نقل از شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در بخشی از لوح تقدیر دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، خطاب به دکتر مهدی کشمیری، رئیس شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان آمده است:
با عنایت به تلاش‌های مستمر مجموعه تحت مدیریت جنابعالی در تعاملات علمی، پژوهشی و فناوری بین‌المللی و استفاده از آن در تحقق اهداف دیپلماسی علم و فناوری، کسب لوح تقدیر رتبه اول دانشگاه‌های بزرگ را در ارزیابی فعالیت‌های علمی و بین‌المللی سال ۹۶-۱۳۹۵ وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صمیمانه تبریک می‌گویم و از خداوند متعال برای شما و همه خدمت‌گذاران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تندرستی و سرافرازی آرزو می‌نمایم.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با هدف توسعه مبتنی بر دانایی از طریق ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری در اصفهان، قطب اقتصادی و صنعتی ایران شکل گرفته است.
در حال حاضر بیش از ۴۸۰ شرکت و موسسه فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان فعالیت می‌کنند و در سال‌های اخیر، این شهرک بین‌المللی‌‌شدن را در قالب توسعه همکاری با شرکت‌های مطرح در سطح دنیا به عنوان یک برنامه محوری دنبال می‌کند.
شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در شهریورماه سال ۱۳۹۷ نیز میزبان سی و پنجمین دوره کنفرانس بین‌المللی پارک‌های علم و فناوری و مناطق نوآوری در اصفهان خواهد بود.

 

بازگشت