با هدف حمایت از سرپرست خانوار صورت گرفت: کارگاه آموزشی صنایع پوشاک ویژه زنان سرپرست خانوار در مشهد افتتاح شد
۹۷/۱/۲۶

 

 

 

 

 

 

کارگاه آموزشی صنایع پوشاک ویژه زنان سرپرست خانوار طی مراسمی با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مشهد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی٬ کارگاه آموزشی صنایع پوشاک ویژه زنان سرپرست خانوار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 2 مشهد با حضور دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علیرضا رشیدیان، استاندار خراسان رضوی و جمعی از مدیران  استانی به بهره برداری رسید.

بنابر این گزارش، این کارگاه آموزشی برای نخستین بار در کشور تأسیس و راه اندازی شده است و زنان سرپرست خانواری که در این کارگاه آموزش می بینند می توانند با فعالیت کاری در منزل و پذیرش سفارشات درآمد داشته باشند.

 این گزارش می افزاید: راه اندازی این کارگاه که در نوع خود در کشور بی سابقه است با هدف حمایت از زنان سرپرست خانوار صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای خراسان رضوی، میزان سرمایه گذاری برای راه اندازی این کارگاه آموزشی سه میلیارد و 500 میلیون ریال است که ظرفیت آموزشی 30 نفر و ظرفیت اشتغال و تولید برای 40 نفر را داراست و در فضایی به وسعت 800 متر مربع تأسیس شده است.

 

 

 

بازگشت