معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده:آموزش های فنی و حرفه ای منجر به توانمندی و اشتغال می شوند
۹۷/۲/۲۱

 

 

 

 

 

 دکتر معصومه ابتکار در بازدید از غرفه زنان توانمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان گفت: آموزش های فنی و حرفه ای منجر به توانمندی و اشتغال می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در بازدید از غرفه زنان توانمند اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان در نمایشگاه "توانمندی زنان، حمایت از کالای ایرانی، اشتغال پایدار" گفت: شورای اجتماعی کشور برای حمایت از توسعه آموزش ها، بودجه ویژه ای به موضوع" توان افزایی زنان" اختصاص داده است.

وی افزود: توانمندی و اشتغال با آموزش اتفاق می افتد و اشتغال نیازمند آموزش است.

براساس این گزارش، این نمایشگاه با هدف ارائه توانمندی زنان استان و حمایت از تولیدات داخلی در راستای  اشتغال پایدار دایر شد.

این گزارش می افزاید: نمایشگاه توانمندی زنان با عنوان "توانمندی زنان، حمایت از کالای ایرانی، اشتغال پایدار" با حضور دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و دکتر همتی استاندار هرمزگان و همچنین معاون سیاسی امنیتی استانداری و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی سه شنبه هجدهم اردیبهشت ماه  در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان هرمزگان افتتاح شد.

در نمایشگاه مذکور توانمندی زنان استان هرمزگان در بخش های صنایع دستی و غذایی، پوشاک، تراش سنگ های قیمتی ، طلاسازی و فناوری اطلاعات با مشارکت دستگاه های اجرایی به نمایش گذاشته شده است.

 

 

 

 

بازگشت