پیام تبریک ریاست دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان به مناسبت بیست و ششمین سالروز تأسیس دانشگاه علمی کاربردی
۹۷/۷/۱۸

 به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان محمد خلیقی سرپرست دانشگاه طی پیامی 18 مهرماه مصادف با بیست و ششمین سالروز تأسیس دانشگاه  علمی کاربردی را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

اینجانب بر خود لازم میدانم که بیست و ششمین سالروز تاسیس دانشگاه علمی کاربردی را به مدرسین و دانشجویان و کارکنان زحمتکش این واحد دانشگاهی و خانواده ی بزرگ دانشگاه علمی کاربردی تبریک و تهنیت عرض نمایم.

دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای زاهدان که یکی از شاخه های پر ثمر درخت تنومند و سرسبز انقلاب اسلامی در حوزه علم و دانش و مهارت است، افتخار دارد که در طول 8 سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی توانسته، نقشی موثر در تعلیم و تربیت جوانان فرهیخته میهن اسلامی مان داشته باشد و باعث افتخار بنده بوده است تا چند سالی از عمر خود را به عنوان یک سرباز در کنار خانواده ی بزرگ علمی کاربردی، سهمی در این افتخارات داشته باشم.

انشاءالله با توکل بر خدای بزرگ و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)   توفیق خدمت  را در عرصه ی آموزش داشته و آینده ای روشن برای دانش آموختگان را شاهد باشیم.

بازگشت