معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد؛ ضرورت توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی
۹۷/۹/۳

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در بازدید از پروژه نیمه تمام مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران بر ضرورت توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور در سفر دو روزه به این استان به همراه مهندس نادر فخری، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان، حجت الاسلام والمسلیمن علیمحمدی، امام جمعه شهر کامیاران از پروژه نیمه تمام مرکز آموزش فنی وحرفه ای این شهرستان بازدید کرد و در جریان روند احداث این پروژه ملی  قرار گرفت.

دکتر پاک سرشت با تأکید بر لزوم توسعه و گسترش بیش از پیش آموزش های مهارتی در سطح کشور افزود: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان متولی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور می تواند تأثیر مهم و بسزایی در تحقق شعار سال جاری« حمایت از کالای ایرانی» از طریق کمک به بهره وری تولید با تربیت نیروی انسانی متخصص، کارآمد و خودکفایی ملی داشته باشد.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور توسعه و گسترش آموزش های مهارتی را یکی از ارکان و مؤلفه های توسعه همه جانبه کشور دانست و اظهار امیدواری کرد: با تعامل و همکاری دوسویه میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مسئولان ارشد استان کردستان بتوانیم نسبت به تکمیل و تجهیز پروژه های نیمه تمام از جمله پروژه مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران گام های مثبت و سازنده ای را برداریم.

گفتنی است، پروژه نیمه تمام مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان کامیاران در سال 1386 کلنگ زنی شده است و تاکنون 45% پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت