ضوابط نحوه ارسال گزارش نهایی کلان پروژه های خاتمه یافته دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه اعلام شد
۹۷/۹/۱۰

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با اعلام بخشنامه‌ای، ضوابط نحوه ارسال گزارش نهایی کلان پروژه­های خاتمه یافته دوره های تحصیلات تکمیلی دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، معاون پژوهش و فناوری دانشگاه با اشاره به احتمال اجرای مجدد دوره­های کارشناسی ارشد پروژه محور در رشته های خاص در آینده نزدیک؛ بررسی روند پیشرفت کار، میزان تحقق اهداف ترسیم شده اولیه و مدون­سازی نتایج حاصل از اجرای کلان پروژه­های مصوب شده قبل و همچنین آسیب­شناسی نحوه اجرای دوره­های مذکور را در مراکز مجری، ضروری دانست و از جمله متغیرهای مهم در فرآیند تصمیم­گیری برشمرد.

دکتر مهدخت بروجردی علوی ضمن تاکید بر اهمیت موضوع، از تمامی مراکز مجری دوره­های مذکور خواست گزارش مدونی از اجرای دوره‌های تحصیلات تکمیی را با تایید بالاترین مقام مسئول در مرکز به واحدهای استانی دانشگاه ارسال کنند.

در پایان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه، صدور گواهی­نامه رسمی اتمام کلان پروژه­های مذکور را منوط به رعایت الزامات ساختاری ابلاغ شده دانست و افزود از مراکزی که کلان پروژه­های مصوب خود را با موفقیت به اتمام رسانده­اند، دعوت می­شود تا بازه زمانی پیشنهادی خود را جهت ارائه گزارش نهایی کلان پروژه­ (تا پایان دی­ماه سال جاری) اعلام نمایند، تا ضمن بررسی کارشناسی و داوری تخصصی، اقدام لازم صورت گیرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت