تنها راه رسیدن دانشجویان به کارآفرینی و کسب ثروت، مهارت آموزی است
۹۷/۱۰/۲

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفت: مهارت آموزی راهی سریع و مطمئن برای رسیدن به کارآفرینی و کسب ثروت است و برای تشویق جوانان به مهارت آموزی نیاز جدی به کمک رسانه ها داریم تا بتوانیم از ظرفیت های موجود نهایت استفاده را ببریم .

دکتر محمدحسین امید در ادامه گفت: متاسفانه علاوه بر اینکه در سال جدید حدود 400 هزار ظرفیت پذیرش اعلام کرده ایم اما حدود 80 هزار نفر  در این دانشگاه ثبت نام کرده اند و این نشان می دهد که هنوز جامعه اقبال چندانی به آموزش های مهارتی ندارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی مهارت آموزی را تنها راه اشتغال دانشجویان و جوانان برشمرد و گفت که دانشگاه های نظری نیز باید به سمت مهارت آموزی حرکت کنند اما سابقه طولانی و تجربیات دانشگاه جامع علمی کاربردی نشان می دهد که این دانشگاه در امر مهارت آموزی مسیر موفق تری را پیش روی دانشجویان برای اشتغال قرار خواهد داد.

وی در پایان تاکید کرد که سیاست توسعه دانشگاه جامع علمی کاربردی از این پس صرفاً بر اساس نیاز منطقه ای خواهد بود و از توسعه رشته های فاقد بازار کار جلوگیری خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت