در سال رونق تولید در هرمرکز آموزش علمی کاربردی یک کسب و کار نوپا ایجاد می شود
۹۸/۱/۱۸

 

 

 

 

 

 

 

 

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه جامع علمی کاربردی، دکتر محمدحسین امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی در دیدار نوروزی خود با کارکنان که در سالن 9 دی سازمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، از ایجاد یک مرکز کسب و کار نوپا (استارت آپ) در هر مرکز علمی کاربردی خبر داد. 

در ابتدای این مراسم رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی ضمن تبریک سال نو و تشکر از اقدامات مهم و اثربخش سال گذشته، بر ماموریت گرایی و ایجاد محیط کار واقعی و برگزاری آزمون های متمرکز تاکید کرد و گفت: ادامه برنامه های سال گذشته در دستور کار سال 98 با قوت ادامه خواهد داشت.

وی ضمن ابراز همدری با سیل زدگان، به مشارکت جدی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بازسازی مناطق زده با تمام قوت در آینده نزدیک خبر داد.

در ادامه دکتر محمدحسین امید با اشاره به شعار سال (رونق تولید)، تولید را مهمترین راهکار برون رفت مشکلات اقتصادی پیش رو برشمرد وگفت: با توجه به ماموریت گرایی دانشگاه جامع علمی کاربردی با هدف مهارت آموزی و آموزش نیروی انسانی متخصص و مورد نیاز بخش های مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور در هر مرکز علمی کاربردی ضمن توسعه شبکه نوآوری در مراکز آموزشی، یک  مرکز کسب و کار نوپا (استارت آپ) ایجاد خواهد شد. 

 

 

 

 

 

 

 

بازگشت