با هدف نهادینه شدن آموزش های فنی و حرفه ای صورت گرفت؛ برگزاری نمایشگاه دستاوردها و گذر مهارتی در حاشیه بازدید دانشجویان و دانش آموزان از مرکز بهارستان
۹۸/۲/۱۵

 

 

 

 

 

 

 

 

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهارستان از برگزاری نمایشگاه دستاوردها و توانمندی های کارآموزان شهرستان بهارستان و گذرهای مهارتی رایگان به مناسبت هفته معرفی مشاغل و کارگر، با هدف نهادینه شدن آموزش های فنی و حرفه ای در خانواده ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران، مهدی فهیمی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهارستان، مهمترین دستاورد این بازدیدها را معرفی پتانسیل های مهارت های فنی و حرفه ای دانست و اظهار داشت: این هفته فرصت مغتنمی برای معرفی فضاهای کسب و کار و آشنایی و سوق جوانان به سوی کاربلدی و مهارت های فنی و حرفه ای است.

وی زمان برگزاری نمایشگاه مذکور را همزمان با هفته معرفی مشاغل و کارگر، اعلام و تصریح کرد: در بازدیدها، مشاوره و هدایت شغلی با هدف شناسایی علاقه مندی جوانان جویای کار و آموزش مهارت با حداقل سرمایه و افزایش اشتغالزایی و کارآفرینی صورت می پذیرد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بهارستان خاطرنشان ساخت: برگزاری گذرهای مهارتی رایگان به منظور تسهیل حضور شهروندان در فضاهای آموزش شغلی، مهارت های ضروری، اقتصادی و تکمیل اطلاعات آنان در این خصوص دایر شده است. 


 

 

 

 

 


بازگشت